Çay Kazanı

ÇAY KAZANI (Çay Makinesi) MODELLERİ
Statik Boyalı Çay Kazanı 2 DemlikliBakır Cay Kazani 3 demlikliPaslanmaz Krom Çay Kazanı 4 Demlikli
Statik Boyalı Çay KazanıBakır Çay KazanıPaslanmaz Krom Çay Ocağı Kazanları
Bakır Çay Kazanı L TipiElektrikli Çay Kazanı Üç DemlikliBüro Tipi Çay Kazanı
L Tipi Çay Ocağı KazanıElektrikli Çay KazanıBüro Tipi Elektrikli Çay Makinası

BAKIR ÇAY KAZANI MODELLERİ
Üç Demlikli Bakır Çay KazanıBakır Çay Kazanı Ev DesenliBakır Çay Kazanı

 

ÇAY KAZANI DAVLUMBAZLARI
Bakır Çay Kazanı DavlumbazıStatik Boyalı Çay Kazanı Davlumbazı
Bakır Çay Kazanı DavlumbazıStatik Boyalı Çay Kazanı Davlumbazı

İKİNCİ EL ÇAY KAZANLARI & ÇAY MAKİNELERİ
İkinci El Çay Bakır Kazanıİkinci El Meşale Çay kazanı
İkinci El Bakır Çay Kazanıİkinci El Meşale Çay Kazanı

AKSESUARLAR & YEDEK PARÇALAR
Çay Kazanı AksesuarlarYedek Parça
Çay Kazanı AksesuarlarıÇay Kazanı Yedek Parçalar

Çay Kazanı

 • Kafeterya, kahvehane, restoran, okul kantini, büfeler, resmi ve özel kurumlar, iş hanları ve benzeri sayısız mekanda kullanılan çay kazanları pratik kullanımı ve gün boyu taze demli çay bulundurma imkanı nedeniyle çoklu tüketim alanlarının vazgeçilmezlerindendir.
 • Çeşitli gereksinimlere karşılık verebilecek bir çok farklı modele sahip olan ful otomatik çay makinelerimiz arasında size uygun olan ürünü bulmanız çok kolay.
 • Emin Pazarlama olarak genelde endüstriyel mutfak ekipmanlarında var olan iddiamızı çay kazanı imalatı ve satışında da devam ettiriyoruz. Montajdan süslemeye, dayanıklı malzemesiyle uzun ömürlü ve dış kaplamasıyla çok şık görünüme sahip ürünlerimize ait örnekleri iç sayfalarımızda görebilirsiniz.
 • Çay ocağı kazanı denince kalite, ucuzluk gibi akla gelen bütün özellikleri barındıran ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın.
 • Çay Kazanı davlumbazları, demlikler, cezveler ve benzeri her tür çay kazanı aksesuarı ve yedek parçalarının tamamını sayfalarımızda bulacaksınız. Bunun için ilginizi çeken ürünün resmine tıklamanız yeterlidir.
 • Bakır Çay Kazanı modellerinden, statik boyalı veya paslanmaz ürünlere, L tipi modellerden, pleytli veya büro tipi elektrikli çay kazanına kadar her tür bilgiye yine ürün resimlerine veya yan taraftaki menüde bulunan bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Çay Kazanı Çeşitleri

 • İmalatında kullanılan malzemenin cinsine göre:
  1. Bakır Çay Kazanları: Orijinal bakır metal üzerine müşterilerimizin isteğine göre çeşitli desenler işlenerek imal edilir. Bakır üzerine firma logonuzu, sloganınızı veya istediğiniz bir resmi işletebilirsiniz.
  2. Statik Boyalı Çay Ocağı Kazanları: Galvaniz metal üzerine elektrostatik fırın boya yapılarak üretilir. Şık tasarımı ve uygun fiyatlarıyla en çok tercih edilen modellerimizdendir.
  3. Paslanmaz Çay Ocakları: Dış yüzeyi 430 kalite, iç kazanda kullanılan malzeme ise 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilir.
 • Enerji sarfiyatına göre:
  1. Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanları: Aynı anda hem doğal gaz (veya LPG) ile hem de elektrikle çalışabilme özelliğine sahiptir. İki düzeneği aynı anda kullanmak da mümkündür. Standart çay ocağı kazanlarımız bu şekilde imal edilmektedir.
  2. Doğalgazlı Çay Kazanları: Sadece doğal gaz veya LPG tüp ile çalışır. Elektrik enerjisi kullanılmaz.
  3. Elektrikli Çay Ocağı Kazanları: Doğalgaz veya tüp kullanımının yasak olduğu işletmeler için uygundur. Pleytli ve Büro Tipi modelleri vardır. Büro Tipi ürünler aynı zamanda çok uygun çay kazanı fiyatlarıyla satılmaktadır.

Çay Kazanı Genel Özellikleri

 • Bütün çay ocağı kazanlarında iç kazan 304 kalite paslanmaz krom malzeme ile imal edilmekte, talep halinde alternatif olarak bakır iç kazan da yapılmaktadır.
 • Çay kazanı modellerimiz A enerjilidir. Termostat mekanizmasıyla ısıyı koruyarak cihazı otomatik olarak açılır veya kapanır. Ayrıca 5 cm taş yünüyle sağlanan ısı yalıtımı bulunmaktadır.
 • Çay kazanı şamandırası ve flatör aracılığıyla kazandaki suyun seviyesi düştükçe makineniz şebekeden otomatik olarak su çeker.
 • Demlik sayısına göre çeşitli ebatlarda üretim söz konusudur. 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7 demlikli çay ocakları mevcuttur.
 • Tek veya çift musluklu çay kazanları, L tipi, ters ocaklı, büro tipi gibi bir çok farklı alternatif ürün bulunur.

Çay Kazanı Fiyatları

 • Genel olarak piyasanın altında seyreden çay ocağı fiyatlarımız sık sık tekrar eden çay kazanı kampanyalarıyla desteklenmektedir.
 • Büro tipi gibi çeşitli alternatif modellerle sizler için fiyat seçeneklerini de çeşitlendirmeye, alım gücünüze uygun teklifler yapmaya devam ediyoruz.
 • Emin Pazarlama olarak Çay Ocağı çeşitleri, Çay Kazanı Davlumbazı, Kahvehane Malzemeleri ve benzeri tüm ürünler hakkında gerek bilgi gerekse çay kazanları fiyatları ve satış konularında bize ulaşabilirsiniz.
 • En kaliteli ve en ucuz çay kazanı konusunda iddialı olan firmamız, siz müşterilerimizin taleplerine ve bütçelerine göre çeşitli teklifler sunmaktadır.
 • Çay Kazanı temizliği, çay kazanı arızaları hakkında genel bilgiler, çay kazanı kurulumu ve montajı hakkında resimli anlatımların olduğu teknik destek sayfalarımız için sitemizin ana sayfasında (en alt kısımda) bulunan çay kazanı menülerini kullanabilirsiniz.