Çay Kazanı

ÇAY KAZANI (Çay Makinesi) MODELLERİ
Statik Boyalı Çay KazanıBakır Çay KazanıPaslanmaz Krom Çay Ocağı Kazanları
L Tipi Çay Ocağı KazanıElektrikli Çay KazanıBüro Tipi Elektrikli Çay Makinası
BAKIR ÇAY KAZANI MODELLERİ
ÇAY KAZANI DAVLUMBAZLARI
Bakır Çay Kazanı DavlumbazıStatik Boyalı Çay Kazanı Davlumbazı
İKİNCİ EL ÇAY KAZANLARI & ÇAY MAKİNELERİ
İkinci El Çay Kazanıİkinci El Çay kazanı
İkinci El Bakır Çay Kazanıİkinci El Meşale Çay Kazanı
AKSESUARLAR & YEDEK PARÇALAR
Çay Ocağı Malzemeleri
Çay Kazanı AksesuarlarıÇay Kazanı Yedek Parçalar

 • Çay ocağı kazanı denince kalite, ucuzluk gibi akla gelen bütün özellikleri barındıran ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizi mutlaka aramlısınız.
 • Çay Kazanı, davlumbazları ve yedek parçalarının tamamına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 • Bakır Çay Kazanı modellerinden, statik boyalı veya paslanmaz ürünlere, L tipi modellerden, pleytli veya büro tipi elektrikli çay kazanına kadar her tür bilgiyi sayfamızda bulabilirsiniz.
 • Demlikler, cezveler ve benzeri her tür çay kazanı aksesuarı hakkında detaylı bilgiye erişmek için de resimlerin üzerine tılkamanız yeterli olacaktır.

Çay Kazanı Çeşitleri

 • İmalatında kullanılan malzemenin cinsine göre:
  1. Bakır Çay Kazanları: Amerikan tavlı bakır metal üzerine müşterilerimizin isteğine göre çeşitli desenler işlenerek imal edilir. Bakır üzerine firma logonuzu, sloganınızı veya istediğiniz bir resmi işletebilirsiniz.
  2. Statik Çay Ocağı Kazanları: Galvaniz metal üzerine elektrostatik fırın boya kaplanarak üretilir. Şık tasarımı ve uygun fiyatlarıyla en çok tercih edilen modellerimizdendir.
  3. Paslanmaz Çay Ocakları: 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilir.
 • Enerji sarfiyatına göre:
  1. Doğalgazlı ve Elektirkli Çay Kazanları: Aynı anda hem doğalgaz (veya LPG) ile hem de elektrikle çalışabilme özelliğine sahiptir. İki düzeneği aynı anda kullanmak da mümkündür.
  2. Doğalgazlı Çay Kazanları: Sadece doğalgaz veya LPG tüp ile çalışır. Elektrik enerjisi kullanılmaz.
  3. Elektrikli Çay Ocağı Kazanları: Doğalgaz veya tüp kullanımının yasak olduğu işletmeler için uygundur. Pleytli ve Büro Tipi modelleri vardır. Büro Tipi ürünler aynı zamanda çok uygun çay kazanı fiyatlarıyla satılmaktadır.
 • Çay Kazanı temizliği, çay kazanı arızaları hakkında genel bilgiler, çay kazanı kurulumu ve montajı hakkında resimli anlatımların olduğu teknik destek sayfalarımız için sitemizin anasayfasında bulunan Çay Kazanı Menülerini kullanabilirsiniz.
 • Emin Pazarlama olarak Çay Ocağı çeşitleri, Çay Kazanı Davlumbazı, Kahvehane Malzemeleri ve benzeri tüm ürünler hakkında gerek bilgi gerekse çay kazanı fiyatları ve satış konularında bize ulaşabilirsiniz.
 • En kaliteli ve en ucuz çay kazanı konusunda iddialı olan firmamız, siz müşterilerimizin taleplerine göre çeşitli alternatifler sunmaktadır.
 • Her tür çay makinesi ve her bütöeye uygun çay ocağı fiyatları seçenekleriyle siz değerli kullanıcıların hizmetinizdeyiz.