Çay Kazanı

ÇAY KAZANI (Çay Makinesi) MODELLERİ
Statik Boyalı Çay Kazanı Bakır Çay Kazanı Paslanmaz Krom Çay Ocağı Kazanları
L Tipi Çay Ocağı Kazanı Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi Elektrikli Çay Makinası
BAKIR ÇAY KAZANI MODELLERİ
ÇAY KAZANI DAVLUMBAZLARI
Bakır Çay Kazanı Davlumbazı Statik Boyalı Çay Kazanı Davlumbazı
İKİNCİ EL ÇAY KAZANLARI & ÇAY MAKİNELERİ
İkinci El Çay Kazanı İkinci El Çay kazanı
İkinci El Bakır Çay Kazanı İkinci El Meşale Çay Kazanı
AKSESUARLAR & YEDEK PARÇALAR
Çay Ocağı Malzemeleri
Çay Kazanı Aksesuarları Çay Kazanı Yedek Parçalar

 • Çay ocağı kazanı denince kalite, ucuzluk gibi akla gelen bütün özellikleri barındıran ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizi mutlaka aramlısınız.
 • Çay Kazanı, davlumbazları ve yedek parçalarının tamamına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 • Bakır Çay Kazanı modellerinden, statik boyalı veya paslanmaz ürünlere, L tipi modellerden, pleytli veya büro tipi elektrikli çay kazanına kadar her tür bilgiyi sayfamızda bulabilirsiniz.
 • Demlikler, cezveler ve benzeri her tür çay kazanı aksesuarı hakkında detaylı bilgiye erişmek için de resimlerin üzerine tılkamanız yeterli olacaktır.

Çay Kazanı Çeşitleri

 • İmalatında kullanılan malzemenin cinsine göre:
  1. Bakır Çay Kazanları: Amerikan tavlı bakır metal üzerine müşterilerimizin isteğine göre çeşitli desenler işlenerek imal edilir. Bakır üzerine firma logonuzu, sloganınızı veya istediğiniz bir resmi işletebilirsiniz.
  2. Statik Çay Ocağı Kazanları: Galvaniz metal üzerine elektrostatik fırın boya kaplanarak üretilir. Şık tasarımı ve uygun fiyatlarıyla en çok tercih edilen modellerimizdendir.
  3. Paslanmaz Çay Ocakları: 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilir.
 • Enerji sarfiyatına göre:
  1. Doğalgazlı ve Elektirkli Çay Kazanları: Aynı anda hem doğalgaz (veya LPG) ile hem de elektrikle çalışabilme özelliğine sahiptir. İki düzeneği aynı anda kullanmak da mümkündür.
  2. Doğalgazlı Çay Kazanları: Sadece doğalgaz veya LPG tüp ile çalışır. Elektrik enerjisi kullanılmaz.
  3. Elektrikli Çay Ocağı Kazanları: Doğalgaz veya tüp kullanımının yasak olduğu işletmeler için uygundur. Pleytli ve Büro Tipi modelleri vardır. Büro Tipi ürünler aynı zamanda çok uygun çay kazanı fiyatlarıyla satılmaktadır.
 • Çay Kazanı temizliği, çay kazanı arızaları hakkında genel bilgiler, çay kazanı kurulumu ve montajı hakkında resimli anlatımların olduğu teknik destek sayfalarımız için sitemizin anasayfasında bulunan Çay Kazanı Menülerini kullanabilirsiniz.
 • Emin Pazarlama olarak Çay Ocağı çeşitleri, Çay Kazanı Davlumbazı, Kahvehane Malzemeleri ve benzeri tüm ürünler hakkında gerek bilgi gerekse çay kazanı fiyatları ve satış konularında bize ulaşabilirsiniz.
 • En kaliteli ve en ucuz çay kazanı konusunda iddialı olan firmamız, siz müşterilerimizin taleplerine göre çeşitli alternatifler sunmaktadır.
 • Her tür çay makinesi ve her bütöeye uygun çay ocağı fiyatları seçenekleriyle siz değerli kullanıcıların hizmetinizdeyiz.