Çay Kazanları

ÇAY KAZANI (Çay Makinası) ÇEŞİTLERİ

Bakır Çay Kazanları

Statik Boyalı Çay Kazanları

Paslanmaz Krom Çay Kazanları

Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı

Elektrik Ocaklı Çay Kazanları

L Tipi Çay Kazanları


BAKIR ÇAY KAZANI – İŞLEMELİ MODELLER

Çelik Çay Kazanları
Doğalgazlı Çelik Çay Kazanı

Doğalgazlı Çay Kazanı

Elektrikli Çay Kazanı Paslanmaz Tip

Elektrikli Çay Kazanı

Gazlı ve Elektrikli Çay Ocağı

Gazlı ve Elektrikli Çay OcağıÇAY KAZANI DAVLUMBAZLARI

Bakır Çay Kazanı – Davlumbazı

Statik Çay Kazanı Davlumbazları


2. EL ÇAY KAZANLARI
İkinci El Bakır Çay Kazanı İkinci El Meşale Çay Kazanı

ÇAY KAZANI AKSESUARLARI ve YEDEK PARÇALARI
Çay Kazanı Aksesuarlar Çay Kazanı Yedek Parçaları

ÇAY KAZANLARI

 • Çay kazanı ve çay ocaklarının mevcut tüm çeşitlerinin yer aldığı bu sayfada ürün özelliklerini görsel olarak inceleyebilir ve ilgili resme tıklayarak istediğiniz modeller hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Çay Kazanlarımız dış kaplamasında kullanılan malzemenin cinsine göre statik boyalı galvaniz, paslanmaz ve bakır çay kazanları olarak üç modelde üretilmektedir.
 • Bakır çay ocağı kazanlarımız özel işlemeleriyle en çok ilgi çeken ürünlerimizdendir. Makinenizin dış yüzeyine gönlünüzden geçen yazıyı yazdırabilir veya istediğiniz bir resmi işletebilirsiniz. Bakır ustalarımızın el ile işlediği bu desenlerimiz ücrete tabi değildir.
 • Statik Boyalı çay kazanı modellerinde kaplama malzemesi galvanizdir. Üzerine elektrostatik fırın boya yapılarak görsel zenginlik kazandırılmakta, aynı zaman ürünün dayanıklı ve uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.
 • Dış kaplaması paslanmaz çelik olan çay ocağı modellerimiz ise iki ayrı tipte üretilmektedir. Birinci model standart tam otomatik A enerjili çay kazanıyla aynı özelliktedir. İkinci gruba ise Çelik Çay Makineleri ya da Çelik Çay Kazanları adı verilmektedir.
 • İki modelde de uygun oranlarda karbon ve nikel içeren 304 kalite paslanmaz çelik malzeme kullanılmaktadır.
 • Çelik çay kazanlarının en önemli özelliği çok ucuz çay ocağı fiyatlarıyla satışa sunuluyor olmasıdır. Bunun yanı sıra elektrikli, doğalgazlı ve tülü gibi enerji tipine göre kendine has çeşitleri de mevcuttur.
 • Tam otomatik ürünlerimizin tamamında suyun depolandığı iç bölmede ise malzeme olarak iki farklı alternatif sunmaktayız. Bakır iç haznede yüzde 99 Amerikan tavlı malzeme kullanılmakta, krom iç kazanlarımız ise 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
 • Çay kazanlarının uzun ömürlü olmasında çok önemli bir faktör olan iç kazanda kullanılan malzemenin kalitesi, ürünün kalitesiyle birebir orantılıdır. Ucuz malzemeden imal edilen bir kazan kısa zamanda aşınma ve delinme gibi arızalar çıkartabilir ve siz kullanıcılara fazladan masraf çıkartır.
 • Çay Kazanı modellerinde ikinci bir sınıflandırma ise sarf edilen enerjiye göre yapılır. Standart ürünlerimiz hem doğalgazlı hem de elektrikli çay kazanlarıdır. Fakat müşterilerimizin gereksinimlerine paralel olarak sadece doğalgazlı modellerimiz olduğu gibi sadece elektrikli çay ocağı kazanları da imal edilmektedir.
 • Elektrikli Çay Kazanı kendi içinde de Pleytli ve Büro Tipi olarak iki ayrı seçenek bulundurur. Tam otomatik çay kazanından beklediğiniz bütün özelliklere sahip olan Büro Tipi ürünlerimiz en çok çay kazanları fiyatlarıyla ilgi çekmektedir.
 • Çay kazanlarımız A sınıfı enerjiyle çalışmakta, yani önemli miktarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Taş yünüyle yapılan izolasyon ve ısı kontrol sistemi sayesinde tasarruflu olarak kullanılan enerji, faturalarınıza düşük fiyatlar olarak yansıyacaktır.
 • Otomatik su alıp kesme özelliği, dijital modellerde ayarlanabilir açma kapama gibi çeşitli başka teknik özelliklere de sahip olan ürünlerimizle zahmetsiz bir şekilde çayınızı demleyebilirsiniz.
 • Sayfamızda çay makinalarının yanı sıra dışında çay kazanı davlumbaz çeşitlerimizi de görebilirsiniz. Statik Boyalı ve Bakır davlumbaz modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve birçok örnek model görmek için resimlerine tıklamanız yeterlidir.
 • Bakır demlik, cezve, porselen demlik ve benzeri çay kazanı aksesuarları ve yedek parçalar hakkında bilgi de edinebileceğiniz sayfamız her tür konuda siz değerli kullanıcılara hizmet vermek üzere tasarlanmıştır.
 • Tüketiciye en uygun şartlarda ve benzersiz kampanyalarla en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş üretici bir firma olan Emin Pazarlama Çay Kazanlarını diğer firmalardan ayıran en önemli özellik, yüksek kalitede, uzun ömürlü ve dayanıklı olarak ürettiği çay kazanlarını piyasadaki en uygun fiyatlara satmasıdır.
 • Kampanya sayfalarımızda A enerjili, tam otomatik, şık dizaynı ve bakır modellerdeki üstün estetik özellikleriyle her bütçeye uygun Çay Kazanı Fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 • Daha fazla örnek resim ve model için http://www.caykazani.us sayfasını ziyaret edebilirsiniz.