Çay Kazanları

BAKIR ÇAY KAZANI – İŞLEMELİ MODELLER
Bakır Çay KazanıBakır Çay KazanıBakır Çay Kazanı

Çay Kazanı Modelleri

3 Demlikli Bakır Çay Kazanı

Bakır Çay Kazanları

Boyalı Çay Kazanı

Statik Boyalı Çay Kazanları

Krom Çay Kazanı

Paslanmaz Krom Çay Kazanları

Büro Tipi Bakır Çay Kazanı

Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı

Pleytli Elektrik Çay Kazanı

Elektrik Ocaklı Çay Kazanları

L Tipi Çay Kazanı

L Tipi Çay Kazanları


Çelik Çay Kazanları
Doğalgazlı Çay Kazanı

Doğalgazlı Çay Kazanı

Elektrikli Çay Kazanı Paslanmaz Tip

Elektrikli Çay Kazanı

Gazlı ve Elektrikli Çay Ocağı

Gazlı ve Elektrikli Çay Ocağı


ÇAY KAZANI DAVLUMBAZLARI
Bakır Çay Kazanı Davlumbazı

Bakır Çay Kazanı – Davlumbazı

Çay Kazanı Davlumbazı

Statik Çay Kazanı Davlumbazları


2. EL ÇAY KAZANLARI
İkinci El Bakır Çay Kazanıİkinci El Meşale Çay Kazanı
İkinci El Bakır Çay Kazanıİkinci El Meşale Çay Kazanı

ÇAY KAZANI AKSESUARLARI ve YEDEK PARÇALARI
Bakır demlik porselen demlik bakır cezveçay kazanı yedek parçalar
Çay Kazanı AksesuarlarÇay Kazanı Yedek Parçaları

ÇAY KAZANLARI

 • Çay ocağı kazanları, çay bahçelerinde, kafetaryalarda, kahvehanelerde, büfelerde ve çay servisi yapılan bütün işletmelerde kullanılan en önemli mutfak ekipmanıdır.
 • Ful otomatik çay kazanı ve çay ocaklarının mevcut tüm çeşitlerinin yer aldığı bu sayfada ürün özelliklerini görsel olarak inceleyebilir ve ilgili resme tıklayarak istediğiniz modeller hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Teknik özellikler ve çeşitler hakkında genel bilgilere aşağıdaki makalemizden ulaşabilirsini.

Çay Kazanı Modelleri

 • Çay Kazanlarımız dış kaplamasında kullanılan malzemenin cinsine göre statik boyalı galvaniz, paslanmaz ve bakır çay kazanları olarak üç modelde üretilmektedir.
  • Bakır çay ocağı kazanlarımız özel işlemeleriyle en çok ilgi çeken ürünlerimizdendir. Makinenizin dış yüzeyine gönlünüzden geçen yazıyı yazdırabilir veya istediğiniz bir resmi işletebilirsiniz. Bakır ustalarımızın el ile işlediği bu desenlerimiz ücrete tabi değildir.
  • Statik Boyalı çay kazanı modellerinde kaplama malzemesi galvanizdir. Üzerine elektrostatik fırın boya yapılarak görsel zenginlik kazandırılmakta, aynı zaman ürünün dayanıklı ve uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Boyalı çay setleri özellikle cazip çay kazanı fiyatlarıyla en çok tercih edilen ürünlerimizdendir.
  • Dış kaplaması paslanmaz çelik olan çay ocağı modellerimiz ise iki ayrı tipte üretilmektedir. Birinci model standart tam otomatik A enerjili çay kazanıyla aynı özelliktedir. İkinci gruba ise Çelik Çay Makineleri ya da Çelik Çay Kazanları adı verilmektedir.
  • İki modelde de uygun oranlarda karbon ve nikel içeren 304 kalite paslanmaz çelik malzeme kullanılmaktadır.
  • Çelik çay kazanlarının en önemli özelliği çok ucuz çay ocağı fiyatlarıyla satışa sunuluyor olmasıdır. Bunun yanı sıra elektrikli, doğalgazlı ve tüplü gibi enerji tipine göre kendine has çeşitleri de mevcuttur.
  • Tam otomatik ürünlerimizin tamamında suyun depolandığı iç bölmede ise malzeme olarak iki farklı alternatif sunmaktayız. Bakır iç haznede yüzde 99 Amerikan tavlı malzeme kullanılmakta, krom iç kazanlarımız ise 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
 • Çay Kazanı modellerinde ikinci bir sınıflandırma ise sarf edilen enerjiye göre yapılır. Standart ürünlerimiz doğalgazlı ve elektrikli çay kazanlarıdır. Fakat müşterilerimizin gereksinimlerine paralel olarak doğalgazlı çay kazanları, tüplü çay kazanları ve elektrikli çay kazanları da imal edilmektedir.
  • Elektrikli Çay Kazanı kendi içinde Pleytli ve Büro Tipi olarak iki ayrı seçenek bulundurur. Tam otomatik çay kazanından beklediğiniz bütün özelliklere sahip olan Büro Tipi ürünlerimiz aynı zamanda en ucuz elektrikli çay kazanları fiyatlarıyla ilgi çekmektedir.
 • Ebatlarına göre ful otomatik çay makineleri demlik sayısıyla ifade edilirler. 1, 2, 3 demlikli çay kazanı modelleri gibi daha yoğun çalışan işletmeler için 4, 5, 6 demlikli çay ocağı kazanlarımız da mevcuttur.

Ful Otomatik Çay Kazanları Özellikleri

 • Çay kazanlarının uzun ömürlü olmasında çok önemli bir faktör olan iç kazanda kullanılan malzemenin kalitesi, ürünün kalitesiyle birebir orantılıdır. Ucuz malzemeden imal edilen bir kazan kısa zamanda aşınma ve delinme gibi arızalar çıkartabilir ve siz kullanıcılara fazladan masraf çıkartır. Ürünlerimizde iç kazan malzemesi olarak iki alternatif söz konusudur. Standart olan 304 kalite paslanmaz çelik krom alaşımıdır. İkinci alternatif ise bakır malzemedir.
 • Çay kazanlarımız A sınıfı enerjiyle çalışmakta, yani önemli miktarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Taş yünüyle yapılan izolasyon ve ısı kontrol sistemi (termostat) sayesinde tasarruflu olarak kullanılan enerji faturalarınıza düşük fiyatlar olarak yansıyacaktır.
 • Otomatik su alıp kesme özelliği, dijital modellerde ayarlanabilir açma kapama gibi çeşitli başka teknik özelliklere de sahip olan ürünlerimizle zahmetsiz bir şekilde çayınızı demleyebilirsiniz.
 • Ürünlerimizin tamamı açılabilir üst kapağa sahiptir. Çay kazanı temizliğinde büyük kolaylık sağlayan bu özellik pratik kullanım olanağı sunar.

Çay Kazanı Yan Ürünleri

 • Sayfalarımızda çay kazanı davlumbaz çeşitlerimizi de görebilirsiniz. Statik Boyalı ve Bakır davlumbaz modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve birçok örnek model görmek için ürün resmine tıklamanız yeterlidir.
 • Bakır demlik, porselen demlik, alüminyum veya çelik demlikler, cezveler, tepsi gibi ürünlerin yanı sıra çay kazanı musluğu, termostat, su arıtma cihazı, çay kazanı şamandırası gibi yedek parçaları da temin etmeniz mümkündür.
 • İlgili sayfalara girerek çay kazanı aksesuarları ve yedek parçalar hakkında bilgi edinebileceğiniz sayfamız her tür konuda siz değerli kullanıcılara hizmet vermek üzere tasarlanmıştır.

Çay Kazanı Fiyatları

 • Tüketiciye en uygun şartlarda ve benzersiz kampanyalarla en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş üretici bir firma olan Emin Pazarlama Çay Kazanlarını diğer firmalardan ayıran en önemli özellik, yüksek kalitede, uzun ömürlü ve dayanıklı olarak ürettiği çay kazanlarını piyasadaki en uygun fiyatlara satmasıdır.
 • Kalite ve ucuzluğu bir arada sunabilmek adına, imalatçı olma ayrıcalığını müşterisine direkt yansıtan firmamız aynı zamanda ürün çeşitliliğiyle de yine müşteri odaklı satış politikasını sürdürür. İhtiyacınızı karşılayacak şekilde alternatif çözümler üretmek amacıyla büro tipi çay seti imal edilmekte, ful otomatik çay ocağı kazanı fiyatlarında mümkün olan en düşük rakamlarla satışa sunulmaktadır. İkinci seviye fiyatlarla ilgilenen müşterilerimiz içinse çelik çay kazanlarını öneriyoruz.
 • Kampanya sayfalarımızda A enerjili, tam otomatik, şık dizaynı ve bakır modellerdeki üstün estetik özellikleriyle her bütçeye uygun Çay Kazanı Fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın