İkinci El Çay Kazanları

İkinci el çay kazanı fiyatları

için resimlere tıklayabilirsiniz

İkinci El Çay Bakır Çay Kazanı

İkinci El Çay kazanı: Üç Demlikli Demleme Marka

 İkinci El Bakır Çay Kazanıİkinci El Çay Kazanı (Demleme)
İkinci El Çay Kazanı: Üç Demlikli Meşale Çay kazanıİkinci El Çay kazanı: Üç Demlikli Meşale Chromat

Üçlü Dijital Meşale Çay Kazanı

İkinci El Meşale Çay Kazanı

İkinci El Çay Kazanı: Üç Demlikli Meşale Çay kazanıİkinci El Çay kazanı: İki Demlikli Meşale Chromat

Üçlü İkinci El Meşale Çay Kazanı

İkili Meşale Çay Kazanı

İkinci El Çay Kazanı: İki Demlikli Tokosan Çay kazanıİkinci El Bakır Çay Kazanı: Üç Demlikli Meşale Çay kazanı

İkinci El Tokosan Çay Kazanı (SATILDI!)

İkinci El Bakır Çay Kazanı

İkinci El Çay Kazanı: İki Demlikli Meşale Çay kazanıİkinci El Çay Kazanı: Üç Demlikli Meşale Çay kazanı
İkinci El Meşale Çay Kazanı (SATILDI!)İkinci El Meşale Çay Kazanı (SATILDI!)

 • Tam otomatik çay ocağı kazanı satın almak istiyorsunuz fakat çay kazanı fiyatları bütçenizi zorladığı için karar veremiyorsunuz veya meşale benzeri bilinen bir marka ürün istiyorsunuz fakat almaya gücünüz yetmiyor.
 • Bu durumda ihtiyacınız olan şey ikinci el meşale çay kazanları, daha doğrusu firmamız tarafından üretilen herhangi marka ve modelde ikinci el çay ocakları olacaktır.
 • İkinci el çay kazanları üretim tesislerinde sıfır ayarında revize edilip birçok parçası yenilenip satışa sunulmaktadır.
 • İç hazne dışında parçalarının neredeyse tamamı sıfırlanan 2.el çay kazanları piyasada mevcut ikinci el çay kazanları ile mukayese edilmeyecek temizlikte ve kalitededir.
 • İç hazneler ise delinme gibi fiziksel sorunlar söz konusu olmadığı sürece özel temizlik işlemlerinden geçirilmekte olup, sıfır çay kazanı iç haznesinden ayırt edemeyeceğiniz hale getirilmektedir. Delinme gibi sorunlarda ise iç haznenin de değişimi söz konusu olacaktır.
 • Statik Boyalı çay ocağı kazanlarında galvaniz olan dış kaplama atölyelerimizde yeniden elektrostatik boyayla boyanmakta, cihazınız fabrikadan yeni çıkmış sıfır bir üründen farksız görünmektedir.
 • İkinci el bakır çay kazanında ise şayet bakır yüzey üzerindeki işleme, özel bir firmanın logosunu veya ismini taşımıyorsa özel temizlik aşamalarından geçirilerek vitrine konmaktadır.
 • Bakır çay kazanlarında müşterilerimizin taleplerine göre yeniden işleme de yapılabilmektedir. Müşterilerimizi memnun edebilmek amacıyla her tür seçeneği hesab katmaktayız.
 • Bütçenize en uygun ikinci el çay kazanı fiyatları ile satışa sunulan ürünlerimiz Emin Pazarlama güvencesi ve garantisi altında olup, satış sonrası hizmetimiz bulunmaktadır.
 • İkinci el çay kazanında revize işlemleri yapılırken her aşamada ayrı ayrı tüm kontröller yapılmakta, cihazın bütün teknik özellikleri uzman kadromuz tarafından test edilmektedir..
 • Bütçenize uygun ikinci el çay ocağı fiyatları için bizi mutlaka arayınız. Size uygun bir çözümümüz, aradığınız özelliklere sahip bir ucuz çay kazanı modelimiz mutlaka vardır.

İKİNCİ EL ÇAY KAZANI FİYATLARI sayfamızı ziyaret etmenizi ve çay kazanı satın almadan önce bizi mutlaka aramanızı tavsiye ederiz.