L Tipi Bakır Çay Kazanı: Üç Demlikli (Diyarbakır Temalı)

Üç Demlikli L Tipi Bakır Çay Ocağı Kazanı

Çay Kazanı: Üçlü L Tipi Çay Kazanı

  • Mekanınızdaki yer sıkıntınıza çözümler üretmek, tezgahınızın boyutlarına göre çeşitli ebatlarda ürünler sunmak amacıyla üretilen L Tipi Çay Kazanlarımızda standart ürünlerimizde bulunan otomatik açma kapama, otomatik su alıp kesme ve ısı izolasyonu gibi özellikleri mevcuttur.
  • L Tipi ürünlerimiz kendi içinde demlik sayısına göre ve enerji tipine göre sınıflandırılır. Örneğin yukarıda 3 demlikli bir çay kazanı modeli görmektesiniz. Doğalgaz ve elektrik enerjisiyle aynıa anda çalışan bu modelimizin yanı sıra, sadece elektrikli çay kazanlarımız da mevcuttur
  • İsteğe göre bakır işlemeli, statik boyalı veya paslanmaz krom kaplamalı olarak dizayn edilebilen L Tipi çay kazanında, ocağın ve elektrik panosunun yönü de yine isteğe göre ayarlanabilmektedir.
  • Çay Kazanları, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve estetik zevkine uygun çay ocağı kazanlarıyla aralıksız hizmet verebilmektedir.
  • Çay kazanı teknik özellikleri için aşağıdaki tabloya göz atabilir ve kampanyalı çay kazanı fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.
İç Kazan
:
304 kalite paslanmaz veya % 99 Amerikan tavlı bakır
İç Hacim
:
27 Litre
Yükseklik
:
54 cm
Boy
:
73 cm
En
:
35 cm
LPG ve Gaz ısı Gücü
:
1800 kcal/Saat
Elektrik ısı gücü
:
2000 Watt

Bir cevap yazın